Historia firmy

Firmę SIME założyliśmy w 2002 roku. Od początku powstania głównym celem była produkcja i handel kruszywami budowlanymi z przeznaczeniem dla budownictwa i przemysłu. Swoją działalność firma opiera na surowcach z polskich kopalń kamienia uzupełniając swoją ofertę o kruszywa zagraniczne.

W roku 2004 podjęliśmy decyzję, żeby wykorzystując własny potencjał produkcyjny i wiedzę rynkową stworzyć unikalną paletę tynków mozaikowych opierających się wyłącznie na kruszywach polskiego pochodzenia. Efektem tej pracy jest niepowtarzalna kolekcja 24 wzorów tynków znajdująca odbiorców w całym kraju.

W obliczu wzrostu zapotrzebowania na produkty z kamienia naturalnego w 2005 roku uruchomiliśmy produkcję wyrobów granitowych. Eksploatując jedyne czynne złoże granitu karkonoskiego w Polsce w Szklarskiej Porębie jesteśmy w stanie zaoferować kamień o unikalnej kolorystyce. Obecnie kopalnia prowadzi wydobycie i przeróbkę surowca granitowego zgodnie z indywidualnymi zamówieniami, zabezpieczając inwestycje w szerokiej gamie asortymentowej.

Teraźniejszość

Obecnie SIME to firma produkcyjno - handlowa opierająca swoją działalność na współpracy z czołowymi polskimi i zagranicznymi producentami i sieciami handlowymi. Dysponując zapleczem surowcowym oraz niezbędną infrastrukturą jesteśmy w stanie zaoferować produkty i usługi z branży kruszywowej, budowlanej i dekoracyjnej. Co nas wyróżnia?

 • Eksploatacja jedynego w Polsce granitu karkonoskiego,
 • Dostęp do każdego rodzaju złoża kamienia w Polsce,
 • Niepowtarzalna paleta tynków mozaikowych stworzonych na bazie kamieni naturalnych
 • Współpraca z klientem zaczynając od pomysłu przez dostarczenie produktu po realizację inwestycji

 • KAMIEŃ DO OGRODU

  Grysy do ogrodów, płyty tarasowe, chodnikowe, kostki polbrukowe i granitowe PROMOCJE!!!!!!!! Grys granitowy 150zł za tonę, powyżej tony rabat -10% Kamienna płyta chodnikowa - 35 zł/mkw Kostka granitowa szara - 300 zł/tona wszystkie rodzaje IMPREGNATY DO KAMIENIA !!!! od 2,6 zł/mkw

  NOWA SIEDZIBA

  Zapraszamy do nowo otwartego CENTRUM ZAOPATRZENIA BUDOWNICTWA w Lubinie przy ul. Przemysłowej ( za salonem TOYOTA ) Godziny otwarcia: PN-PT 7.00 - 17.00 SO 9.00 - 14.00

  NOWOŚCI

  Zapraszamy do zakupu: 1. Pianek montażowych i silikonów - DESNNER. 2. Płyt sytropianowych do dociepleń - IZOLBET, STYROPOL 3. Mieszanek granitowych na podbudowy i do stabilizacji gruntów z naszej Kopalni Granitu.

          Starsze newsy:   [1]          Starsze promocje:   
  2010 © sime | projekt i wykonanie Stylweiss S.C.