Usługi brukarskie

Proponujemy solidne i fachowe układanie kostki granitowej wraz z niezbędnymi pracami przygotowawczymi wynikającymi z technologii, czyli: korytowanie, zagęszczanie warstwowe, układanie kamiennych mieszanek odsączających i stabilizujących teren. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych prac. Posiadamy własny sprzęt i narzędzia do wykonania wszelkich prac związanych z robotami brukarskimi i robotami budowlanymi. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy chcą mieć solidnie i estetycznie położoną kostkę granitową jak również wszelkie aranżacje ogrodowe czyli: murki, ogrodzenia z kamienia, fontanny, ławki i donice z kamienia, elewacje z kamienia, kaskady wodne, ścieżki z kamienia, ogrody skalne i nietypowe zlecenia z użyciem materiałów kamiennych.

Usługi brukarskie świadczymy na terenie Dolnego Śląska, a przede wszystkim :Legnica, Lubin, Polkowice, Głogów, Jelenia Góra, Szklarska Poręba, Karpacz, Świeradów.

Staramy się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Wszystkie prace wykonujemy z materiałów własnych lub powierzonych z pieczołowitością i dbałością o najdrobniejsze szczegóły i jakość wykonania.

Nasze realizacje

..: Kliknij aby powiększyć :.. ..: Kliknij aby powiększyć :..
..: Kliknij aby powiększyć :.. ..: Kliknij aby powiększyć :..
2010 © sime | projekt i wykonanie Stylweiss S.C.