×

Historia firmy

Firma SIME powstała w 2001 roku. Na początku celem głównym była produkcja i handel kruszywami w oparciu o surowce polskiego pochodzenia, uzupełniane w zależności od potrzeb o kruszywa zagraniczne.

Kolejnym krokiem w rozwoju firmy, była produkcja tynków mozaikowych. Dzięki wykorzystaniu dostępu do surowców mineralnych oraz poszerzeniu asortymentu o chemię budowlaną byliśmy w stanie stworzyć wyjątkową ofertę tynków mozaikowych nie odbiegającą jakością i wzornictwem od największych producentów w kraju.

Dzięki kontaktom z wieloma kopalniami kamienia w kraju stworzyliśmy kompleksową ofertę wyrobów z kamienia takich jak kostka brukowa, kruszywa, głazy czy elementy architektury ogrodowej. Obsługę klienta realizujemy zarówno z własnego składu magazynowego jak i poprzez dowóz na wskazane miejsce do klienta.


Teraźniejszość

Obecnie SIME to firma produkcyjno – handlowo – usługowa opierająca swoją działalność na współpracy z czołowymi polskimi i zagranicznymi producentami i sieciami handlowymi. Dysponując zapleczem surowcowym oraz niezbędną infrastrukturą jesteśmy w stanie zaoferować produkty i usługi z branży kruszywowej, budowlanej i dekoracyjnej.

Kolejne lata to kolejne NOWOŚCI.

Nowym obszarem działalności firmy jest sprzedaż i montaż nowoczesnych domów energooszczędnych prefabrykowanych. W oparciu o najnowsze technologie budowlane oferujemy domy, które spełniają najwyższe normy użytkowe. Części składowe domu powstają w fabryce a następnie są przywożone na budowę, gdzie montaż stanu surowego trwa kilka dni. Domy te stanowią alternatywę do tradycyjnych metod budowania i są wybierane przez klientów, którym zależy nie tylko na czasie, ale i najwyższych parametrach jakościowych. Dzisiaj to rozwiązania PREMIUM tworzone w oparciu o najnowsze technologie fotowoltaika, pompy ciepła i rekuperacja.


Co nas wyróżnia?

Dostęp do każdego rodzaju złoża kamienia w Polsce

Oferta prefabrykowanych domów ekologicznych

Aranżacje wnętrz i ogrodów

Produkcja i sprzedaż tynków mozaikowych w dowolnej kolorystyce i granulacji

Usługi transportowe, załadunkowe i ogólnobudowlane

Serwis na najwyższym poziomie

Współpraca z klientem zaczynając od pomysłu przez dostarczenie produktu po realizację inwestycji